Kompozitný terasový systém Twinson Terrace

Terasový systém Twinson Terrace vám ponúka maximálny komfort od prvého momentu návrhu, počas realizácie a aj pri následnom užívaní terasy. Zmeňte svoju terasu v štýlové prostredie, z ktorého sa môžete tešiť veľa rokov.

 

Terasa, z ktorej sa môžete tešiť naozaj dlho

Terasový systém Twinson Terrace je vďaka palubovkám z inovatívneho a patentovaného materiálu Twinson ktorý kombinuje drevo a plast, je ideálnym lešením pre vytváranie terasových a záhradných konštrukcií. Terasový systém Twinson Terrace, sa najčastejšie používa pre stavbu menších plôch terás, a to samostatne stojacích alebo tých, ktoré sú súčasťou rodinného domu, záhradných chodníčkov či vonkajších schodov. Uplatnenie však nájde aj ako riešenie podlahy na balkónoch a lodžiách, použiť ho môžete napríklad aj na ploty, atd. Palubovky z tohto systému môžete používať obojstranne. Na jednej strane je drážkovanie jemnejšie, na druhé drsnejšie. Vďaka materiálu Twinson sú obe strany vysoko odolné proti pošmyknutiu, netvoria sa triesky a nevznikajú praskliny. Môžete vyberať z ôsmych prekrásnych prírodných odtieňov a nie je potrebné žiadne natieranie. Farebné odtiene si udržujú svoj atraktívny vzhľad veľmi dlho. Vďaka jednoduchej údržbe ide o veľmi komfortné vonkajšie systémy, ktorý vás bude tešiť veľmi dlhú dobu, pretože my vám na systém poskytujeme záruku až 25 rokov. Konečne máte k dispozícii systém, s ktorým si môžete splniť akékoľvek želanie.

Terasové konštrukcie zo systému Terrace – rýchle a nekomplikované

Vedľa krásnych farieb a jednoduchej údržby si vás systém Terrace získa predovšetkým jednoduchým a praktickým spôsobom montáže. Ako jednoduchá je stavba terasy môžete vidieť v našom filme.

Palubovky sa upevňujú k podkladovej konštrukcii pomocou skrytých spôn. Jednoducho naskrutkujete sponu, nasadíte palubovku a ďalšou sponou ju zafixujete. Na povrchu nie sú viditeľné žiadne skrutky ani spony. Terasa tak získava čistý a krásny povrch bez kompromisu.

Výber podkladových profilov pre individuálne požiadavky

Ako podkladovú konštrukciu môžete použiť drevo alebo podkladové profily z materiálu Twinson. Na výber sú ale aj tri podkladové profily z hliníku vhodné aj pre plávajúce konštrukcie ako aj zavesené konštrukcie.

Hliníkové podkladové profily – jednoduchá montáž pre riešenie s dlhou životnosťou

So systémom Terrace si môžete postaviť svoj domov presne podľa vašich želaní a predstáv

S naším klasickým systémom Terrace už nestojí nič v ceste vytvoreniu terasy presne podľa vašich predstáv. A inovatívny kompozitný materiál Twinson kombinujúci drevo a plast zaručuje najvyššie štandardy z hľadiska komfortu, jednoduchosti údržby a životnosti.

Systém Terrace je vhodný pre všetky vonkajšie použitia a prispôsobí sa odolným pomerom vďaka veľkému výberu farieb a možnosti obojstranného použitia.

Osem farieb a dva povrchy. Stavba terasy s nimi je hračka

Osem krásnych prírodných odtieňov a dva povrchy vás na celej čiare presvedčia.

 • sedemkomorový systém
 • obojstranné dosky – hrubšie alebo jemnejšie drážkovanie
 • zloženie tvorí z 50 % drevo a z 50 % PVC
 • inštalácia možná na spevnený aj nespevnený povrch
 • varianty podkladových profilov:
  • plast – nenosný
  • hliník – nosné aj nenosné profily
 • výber z 8 farieb
 • zakončenie soklom alebo krytkou z materiálu Twinson alebo hliníkovým profilom
 • max. nosnosť 1400 kg / m2
 • montáž systémom skrytých spôn – žiadne viditeľné šrauby