Vinylové podlahy FIRMFIT®

Luxusné vinylové podlahy Firmfit boli vyvinuté s myšlienkou, že domov je miesto, kde môžete tráviť čas a žiť naplno bez toho, aby ste sa museli obávať o svoju podlahu.

Firmfit je na nerozoznanie od skutočného dreva a je to 100% vodeodolná podlaha!

Zatiaľ co väčšina dostupných vodeodolných podlahových riešení sa neodporúča pre inštaláciu v miestnostiach s veľkými oknami a množstvom slnečného svetla, technológia Firmfit áno!

Takže relax, táto vodeodolná podlaha to zvládne!

Ako funguje v porovnaní s inými vodeodolnými podlahami?

Na rozdiel od mnohých iných vodeodolných podláh má Firmfit jadro na báze vápenca, ktoré mu dodáva bezkonkurenčnú odolnosť voči preliačinám a stabilitu voči teplu a slnečnému žiareniu.

 

Môžem ho použiť na miestach, kde iné luxusné vinylové podlahové materiály použiť možné nie je?

Väčšina luxusných vinylových podláh sa hodí do spální, kuchýň alebo kúpeľní. Firmfit však môže byť inštalovaný aj v slnečných miestnostiach a na veľkých plochách až 400 m² bez akýchkoľvek prechodových líšt!

 

Ako sa inštaluje?

Kúpte dnes, nainštalujte ešte dnes! Luxusné vinylové podlahy sa zvyčajne inštalujú oveľa rýchlejšie ako iné typy doskových podláh. Firmfit je ešte rýchlejší. Vďaka svojej tuhosti a super jednoduchému klikaciemu systému je Firmfit skutočne snom domácich majstrov.

 

Sú luxusné vinylové podlahy bezpečné?

Veľké ÁNO. Všetky podlahy FIRMFIT sú podrobené prísnym testom navrhnutým pre vodeodolné podlahy a sú certifikované, vrátane certifikátu Greenguard. Tieto testy sú zostavené tak, aby zabezpečili, že všetky produkty FIRMFIT spĺňajú najvyššie štandardy.

 

Herringbone

Kolekcia FirmFit Herringbone sa vyznačuje novým pohodlným spôsobom inštalácie nádherných vzorov rybej kosti (viď inštalačný manuál a rezacia šablóna vnútri každého balenia). V tejto kolekcii majú dosky na všetkých 4 stranách priznané hlboké skosenie hrán, čo vytvára autentický vzhľad masívneho dreva. O dokonalú povrchovú ochranu sa stará až 0,55 mm hrubá nášľapná vrstva.

Celková hrúbka: 5 mm
Šírka: 142 mm
Dĺžka: 710 mm
Aplikovaná podložka: Hypoalergénny korok
Nosná vrstva: 0.55 mm
Povrch: Prirodzená štruktúra skutočného dreva

Planks XL Kolekcia

Kolekcia FirmFit Planks XL sa vyznačuje extra dlhými a širokými doskami v širokej škále farieb a dizajnov. Vďaka prirodzenej štruktúre masívneho dreva a vylepšenému skoseniu hrán po obvode dosky sme dosiahli autentický povrch a vzhľad drevenej podlahy. Podlepená, hypoalergénna korková podložka vytvára dodatočnú zvukovú bariéru, absorbuje hluk a tlmí došľap.

Celková hrúbka: 5 mm
Šírka: 232 mm
Dĺžka: 1532mm
Aplikovaná podložka: Hypoalergénny korok
Nosná vrstva: 0.55 mm
Povrch: Prirodzená štruktúra skutočného dreva

Tiles Kolekcia

Kolekcia FirmFit Tiles sa vyznačuje dizajnom so štruktúrou kameňa. Vďaka prirodzenej štruktúre kameňa a vylepšenému skoseniu hrán po obvode lamiel sme dosiahli autentický povrch a vzhľad kamenej dlažby. Podlepená, hypoalergénna korková podložka vytvára dodatočnú zvukovú bariéru, absorbuje hluk a tlmí došľap.

Celková hrúbka: 6 mm
Šírka: 405 mm
Dĺžka: 810 mm
Aplikovaná podložka: Hypoalergénny korok
Nosná vrstva: 0.55 mm
Povrch: Prirodzená štruktúra kameňa