Spoločnosť km parket

Spoločnosť vznikla v roku 2002 s orientáciou na tvorbu interiéru. Z jednej maloobchodnej prevádzky sa spoločnosť vyprofilovala na obchodnú spoločnosť s medzinárodným pôsobením. V roku 2009 si spoločnosť zmenila meno na km parket. Našim cieľom je neustále zvyšovanie maloobchodných a veľkoobchodných aktivít spoločnosti, spojených s neustálym rastom a zvyšovanie kvality služieb a ponúkaného sortimentu.

V našej prešovskej maloobchodnej prevádzke je Vám neustále k dispozícii zaškolený personál, ktorý Vám rád ochotne poradí a pomôže vybrať si produkty podľa Vašich predstáv. V súčasnosti Vám ponúkame na výber z viac ako 150 dekórov drevených a laminátových (plávajúcich) podláh, v rôznych hrúbkach a s kompletným podlahovým príslušenstvom od nemeckého výrobcu podláh, spoločnosti Kronoflooring. Ďalšími produktmi , ktoré ponúkame sú obložkové zárubne a dvere od slovenského lokálneho výrobcu Kendy door. Okrem spomenutých produktov Vám naša spoločnosť ponúka aj odvoz a montáž podlahy.

Reakciou na požiadavky klientov, v poskytovaní komplexných služieb, firma kmparket začala spoluprácu s firmou Elektrické kúrenie, s ktorou je schopná klientovi ponúknuť moderné riešenia realizácie kancelárskych a bytových priestorov, pri použití alternatívnych možností vykurovania, spolu s realizáciou montáže vhodnej, kvalitnej a modernej laminátovej (plávajúcej) podlahy. Špičkové prevedenie elektrického podlahového kúrenia v kombinácii s vysokou kvalitou laminátovej podlahy je zárukou, že sa vo svojej kancelárii alebo byte, budete cítiť pohodlne a naše prianie ,,… bývajte krajšie“ sa stane realitou.