prislusenstvo-laminatove-podlahyLišty, profily & priestorové systémy: príslušenstvo pre plávajúce podlahy Krono Original®

K dokonalej inštalácii laminátových podláh a panelov Krono Original® patria k sortimentu doladené a vyskúšané produkty príslušenstva. Pomáhajú Vám pri inštalácii podlahy, pri preklenutí prechodov k iným podlahovinám a priestorom, ako aj pri ošetrovaní. Špeciálne priestorové systémy, ktoré sú napr. vybavené výkonnými LED- lampami, Vám umožňujú klásť dôrazy v rámci Vašich podláh Krono Original®.

Samozrejme aj u príslušenstva dbáme na vysokú kvalitu a jednoduchú použiteľnosť: Lištou pätky počnúc cez profily a priestorové systémy, až po izolačné podložky a montážne spony a klipy. Príslušenstvo je dokonalým doplnkom k plávajúcich podlahám Krono Original®.

krono-originaleurofinalelektrické kúreniedelta-plusbonaDen Bravenescokarkimp-kovaniapar-kyM&T – kľučky a kovaniaFibonacci

Používaním stránok prevádzkovateľa km parket, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.