Súprava káblového kanálu podlahového profilu Floordreams

Pre podlahy Floordreams je špeciálne projektovaný systém vedenia káblov z hliníka, ktorý je priamo integrovaný do systému podlahy. Jednoduchá inštalácia , žiadne skrutky, žiadne vŕtanie, žiadne výškové presadenie. Káblový kanál je zložený zo základného a krycieho profilu,ktoré sú súčasťou jedného balenia. Systém je ideálny na podlahové vykurovanie.
Rozmery: 2000 x 80 x 12 mm

raumsysteme_kabelkanal

Plochý dilatačný profil

Profil vyvinutý pre spojenie Krono Original® Twin Clic umožňuje takmer plochú dilatačnú medzeru bez vzniku rušivých hrán. Jednoduchá inštalácia bez vŕtania a používania skrutiek. Určené pre podlahy s výškou 7 a 8 mm. Pri použití v 8 mm podlahe sa jednoducho podloží priložená lepiaca páska. Profil je kedykoľvek demontovateľný s podlahou a je ideálny na podlahové vykurovanie.
Rozmery: 2700 x 7 x 45 - 66 mm (vyťahovateľný)

raumsysteme_flatlink

Priestorový systém s dizajnovou sponou, šírka, 15 mm

Jednoduchý dekoračný prvok pre zakliknutie do spoja Krono Original® TwinClick určený pre vymedzenie rozdielnych podlahových plôch alebo ako dekoratívny prvok pre podlahy s výškou 7 a 8 mm.

raumsysteme_designfeder

krono-originaleurofinalelektrické kúreniedelta-plusbonaDen Bravenescokarkimp-kovaniapar-kyM&T – kľučky a kovaniaFibonacci

Používaním stránok prevádzkovateľa km parket, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.

Predajňa otvorená pre veľkoobchod a ako výdajňa objednávok.

Kvôli COVID-19 vstup len s rúškom! Rukavice / dezinfekcia k dispozícii pri vstupe. Odstup kupujúcich min. 2 metre!